Bouncing ball PANAROMA RESİDANCE Zonguldak ilinin İNTERLANTI ve en güzide yerleşim bölgesi Fatih Sitesi Ön Görünümde, Önü kapanmaz Deniz, Doğa ve Şehir Manzaralı, Okul, Kreş, Sağlık Ocağı, Park ve Bahçeleri, spor ve yürüyüş alanları ile, birçok mağazaların bulunduğu Kozlu Fatih Sitesinde, BALCILAR İNŞAAT GÜVENCESİYLE İnşaatına başlanan, Yeşil ve Mavi Doğa ve Deniz, Evet evet, Bildiniz. Şimdi Panaroma Residance Konutlarındasınız Süper lüks Babadan oğla miras bırakacağınız Güvenli bir sitede sizlerin de neden bir Daireniz olmasın. Panaroma Residance İleri İnşaat teknolojisiyle 9 şiddetinde depreme dayanıklı inşa edilen Giriş çıkış güvenlik sistemi, ve Çevre düzenlemesi yanında Kapalı garajdan çift hızlı asansörlerle Dairenizdesiniz. Panaroma Residance 1.5 km. tüm daireleri kapsama alanına altında Paratonerle Güvendesiniz. Özel Jenaratör ile kesintisiz elektrik, Hidrofor, Çöp imha merkezi, Panaroma Residance 2 katlı alışveriş merkezinin bulunduğu Sitede akıllı yatırım sahibi olacaksınız. Panaroma Residance Yüzme havuzlu birçok özellikleri bünyesinde barındıran Panaroma Residance Yaşam sitesinde Daire sahibi olma avantajlarından yararlanmak için KAMPANYALI az sayıdaki Dairelerden yerinizi ayırtmakta geç kalmayınız. Panaroma Residance İDDİA Ediyoruz Böylesi bir sitede hem de bu fiyatlarla bu özellikli site Daire sahibi olmak bir AYRICALIKTIR.

31 Mayıs 2012 PerşembeBU KAMPANYA BİR FIRSATTIR.
Bilgi ve Kayıt İçin,
ERİŞ EMLAK OFİSİ
TEL: 0532- 462 43 35 – 266 83 43                          BALCILAR PANOROMA                         


RESİDANCE   ARSAMIZIN YERİ & KONUMU         

BALCILAR PANOROMA RESİDANCE ARSAMIZ VE İNŞAAT GÖRÜNÜMÜ

30 Mayıs 2012 Çarşamba

KAYITLAR BAŞLADI............

DAİRE SATIŞ KAMPANYA
ŞARTLARI


DIKKAT…DİKKAT..!

YENİ İNŞAATINA BAŞLANAN BALCILAR YAPI PANOROMA RESİDANCE ‘DEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İÇİN  GEÇ KALMAYINIZ.

BU KAMPANYA BİR FIRSATTIR.
Bilgi ve Kayıt İçin,
ERİŞ EMLAK OFİSİ
TEL: 0532- 462 43 35 – 266 83 43
www.emlakzonguldak.com
 • Gecikme faizi uygulayabiliyor muyum?
  Tamamen otomatik olarak belirttiğiniz dönem (ay) gecikmesi olan borçlara belirttiğiniz % oranında gecikme faizi uygulayabilirsiniz.
 • Aidat dışında borçlandırma yapılabiliyor mu?Programda aidat, yakıt, demirbaş, ek gider gibi borçlandırma seçenekleri kayıtlıdır. Programda kayıtlı olan başlıklar dışında kullanıcı da istediği başlıkları programa ekleyebilir. Bu başlıkların her birinin borç ve alacak bakiyeleri ayrı ayrı tutulmaktadır. Hatta istediğiniz başlıkları mal sahibi/kiracı olarak ta tanımlayabilirsiniz. Böylece mal sahibinin borcunu ayrı kiracının borcunu ayrı takip edebilirsiniz.
 • Üye kaydı yapılırken mal sahibi-kiracı ayrımı yapılıyor mu ?Üye kaydı yapılırken üye kiracı ise mal sahibi bilgileri de kaydedilir. Ayrıca kiracı-mal sahibi borçları ayrı ayrı takip edilir. Kiracı değiştiğinde ise çıkan kiracı çıkış tarihi ile eski kiracılar listesine otomatik olarak kaydedilir.
 • Bizim sitemizde dairelerin büyüklükleri farklı ve üyelerin aidatları değişiyor. Ayrıca dükkanlar var ve onların aidatları da farklı ?
  Aidat takip programımızda istenilen sayıda aidat grubu tanımlanabilir ve fiyatlar çeşitlendirilebilir. Örneğin: 100 M2 daireler için 50 TL, 150 M2 daireler için 75 TL, ve 30 M2 dükkan için 15 TL , 50 M2 dükkan için 25 TL gibi istediğiniz kadar grup tanımlayabilirsiniz. Üye kaydı yapılırken üyenin dahil olduğu aidat grubunun girilmesi yeterlidir.
 • Üyenin bilgilerinde ve aidat grubunda sonradan değişlik yapılabilir mi ?
  Evet! Üyenin tüm bilgilerini istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Aidat grubunu değiştirebilir ve borçlanmasının yeni aidat grubu üzerinden yapılmasını sağlarsınız.
 • Bizim sitemizde aidat bedeli sabit değil. Gelen faturalar üyelerin kullanımına göre paylaştırılıyor. Böylece üyelerden her ay farklı aidat toplanıyor. Bunu nasıl yapabilirim ?
  Aidat takip programımızda üyelerin borçlandırılması işlemi yarı otomatik çalışmaktadır. Her sitenin borçlanma günü ve zamanı farklı olabilir düşüncesi ile borçlandırma işlemini yöneticinin inisiyatifinde tek tuş ile gerçekleştiriyoruz. Borçlandırma ekranında önce borçlandırmanın yapılacağı ay seçilir. Daha sonra ekrana tüm üyelerin listesi getirilir. Her üyenin borçlanacağı bedel ekranda değiştirilebilir olarak görüntülenir. Üyenin hesaplamış olduğunuz aidat bedelini bu ekranda girerek istediğiniz üyeyi istediğiniz miktarda borçlandırabilirsiniz.
 • Üyelerden tahsil ettiğim tutarları sisteme girmenin kolay yolu var mı? Excel de yazıp topluyordum. Sizde nasıl?
  Bizde tahsilat girmenin zor yolu yok. Tahsilatlarımızı iki şekilde girebiliriz. Birincisi "Toplu Tahsilat Girişi" Bu bölümde üyelerimiz bloklarına göre alt alta listelenir. Makbuz numarası ve tutar girilerek sayfa hiç yenilenmeden teker teker tahsil edilir. İkinci yol ise üye sorgulama ekranından üye bulunur. Üye detayında tahsil ekranı vardır. Tahsilat tarihi, makbuz numarası ve alınan tutar girilerek kaydedilir. En az Excel de girdiğiniz kadar kolay ve pratiktir.
 • Üyeden çek yada senet aldığımızda bunu programda nasıl takip edebiliriz ?
  Üyeden borcuna karşılık yada peşin ödeme olarak çek yada senet aldığımızda üyenin ekranına gelerek çek ve senet girişi yapıyoruz. Girmiş olduğumuz evrak tutarı üyenin bakiyesine + olarak işleniyor fakat kasamıza girdi olarak işlenmiyor. Evrak alacağı olarak çek senet kayıtları başlığı altına kaydedilir. Evrak ödendiği zaman evrak üzerinde ödendi işlemi yapılır ve kasaya girilir. Evrak iptal edilecek ise aynı ekrandan iptal edilir ve üyenin bakiyesi evrak bedeli kadar düşülür.
 • Ben programınızda tutar girmeyi beceremiyorum. Nasıl yazmam gerek ?
  Programımızda tutar alanları bizim tarafımızdan geliştirilen özel bir kontrol ile çalışmaktadır. Nokta virgül gibi ifadeler kullanmadan direk rakamı yazmalısınız. sırasıyla 1 2 5 0 tuşladığınızda 12,50 yazacaktır. Sırasıyla 1 2 5 0 0 tuşladığınızda 125,00 yazacaktır. Tuşladığınız son iki rakam kuruş hanesidir. 50,00 TL yazmak için sırasıyla 5 0 0 0 tuşlamalısınız.
 • Bizim tahsilatlarımızın bir kısmı bankaya yatıyor. Bir kısmını elden topluyoruz Bunun takibini nasıl yapabilirim ?
  Aidat takip programımızda "Tanımlamalar" bölümünde "Kasa Tanımları" bölümünü göreceksiniz. Kasa tanımları bölümünden istediğiniz kadar kasa tanımı yapabilirsiniz. Bankalar ve kişiler kasa olarak tanımlanabilir. Tahsilat ekranlarında sizden kasa seçmeniz istenir. Hangi kasayı seçmişseniz para o kasaya işlenir.
 • Kasalarımın raporlarını ayrı ayrı alabilir miyim ?
  Evet! Tüm kasalarınızın işlem özetlerini ayrı ayrı alabilirsiniz.
 • Kasalar arası transfer (virman) yapabilir miyim ?
  Evet! İstediğiniz zaman istediğiniz kasadaki parayı diğer kasaya aktarabilirsiniz.
 • Excel de işlem yaparken hata yaptığımda hemen düzeltebiliyorum. Sizin programınızda nasıl olacak ?
  Tüm hareketlerde son yapılan işlemden geriye doğru silme işlemi yapılabilir.
 • Üye hesap ekstresi istediğinde kolayca verebilir miyim ?
  Evet! Programdaki tüm hareketleri çok kolay bir şekilde çıktıya dönüştürebilirsiniz. Kasa hareketlerinin, tahsilat hareketlerinin, gider hareketlerinin, üye hareketlerinin çıktılarını belirttiğiniz tarih aralığında kolayca çıkarabilirsiniz.
 • Peki giderlerimi nasıl gireceğim ?
  Öncelikle programımıza giderlerimizin tanımını yapacağız. Muhasebe giderleri, genel giderler, elektrik giderleri, doğal gaz giderleri gibi sınıflandıracağız. Bunun sebebi her gider sınıfı için ayrı rapor alabiliyor olmamız. Gider gruplarımızı ve tanımlarımızı yaptıktan sonra faturalarımızı girmemiz yeterli.
 • Faturam geldiğinde faturayı sisteme girip borçlansam ve günü geldiğinde ödesem olabilir mi ?
  Evet! Faturanız geldiğinde faturanızı giderlere işler ve ödendi olarak işaretlemezseniz fatura borç olarak kaydedilir. Ve borçlar başlığı altında gösterilir. Fatura ödendiği zaman kasanızdan düşülür ve borç silinir.
 • Gider faturasını borç olarak kaydettim. Fakat tamamını değil de bir miktarını ödemek istediğimde ne yapmalıyım ?
  Borçlu olan giderin ekranı açtığınızda "Borç Öde" başlığını göreceksiniz. Bu başlıktan borcu seçip borç miktarının istediğiniz kadarını ödeyebilirsiniz. Ödediğiniz kısım kasadan düşülecek ve geri kalan kısım borç olarak kalacaktır. Böylece taksitli yada avanslı ödeme girişi yapabilirsiniz.
 • Kimlere SMS (Kısa Mesaj) gönderebilirim ?Programımız üzerinden tüm üyelerinize toplu sms gönderebilirsiniz. Ayrıca Borçlu üyelere borç hatırlatma mesajı ve tahsilat işlemlerinde tahsil edildi mesajı gönderilebilmektedir. Sms tamamen isteğe bağlı bir uygulamadır. Sms kredisi yüklenerek sms modulü aktif edilir.
 • Endex'e bağlı borçlandırma yapabilir miyim (su, elektrik gibi) ?Evet. Site Yönetim Aidat ve Gider Takip Programımızda endexe bağlı borçlandırma yapabilirsiniz. Üye detay ekranında borçlandır seçeneği kullanılarak ilk endex, son endex ve çarpan alanları kullanılarak üyelerinizi borçlandırabilir ve dilerseniz aynı anda tahsil edebilirsiniz.
ÜYELERİ OTOMATİK BORÇLANDIRIR
KOLAY VE ANLAŞILIR
OTOMATİK GECİKME FAİZİ UYGULARSADE VE PRATİK
SMS İLE BORÇ HATIRLATIRGÜVENLİ
KOLAY VE PRATİK TAHSİLAT GİRİŞİ YAPARTEKNİK DESTEK
MAL SAHİBİ-KİRACI AYRIMI YAPARGÜNLÜK YEDEKLEME
İHTİYACINIZ OLAN TÜM RAPORLARI VERİR

SERVİ TEMİZLİK HİZMETLERİ
GALAKSİ GÜVENLİK
 

HİZMETLERİMİZ
 
Destek hizmetleri Destek Hizmetleri: Servi destek hizmetleri, her şirketin ihtiyaçlarına uygun çözüm üreten, özel düzenlemeler yapan, günlük işleyişi içinde çeşitli destek çözümleri üreten ve destek hizmetleri ile şirketlerin sadece zamandan tasarruf etmelerine değil, aynı zamanda mevcut kaynaklarını da ev verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlar.
Servi yönetim hizmetleri, sunmuş olduğu bina ve tesis yönetimi, iç hizmet destek danışmanlığının yanında call center (çagrı merkezi) hizmetinden iç ofis desteğine , demirbaş yönetiminden binaya ait tüm teknik altyapının takip işine kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmetler sunuyor.
Servi yönetim tarafından sunulan bu hizmetlerle birlikte kalite yönetim hedefleri, müşterinin ve personelin memnuniyetini ön plana çıkarmayı amaç edinmiş olup iyi işleyen bir hizmet çözümüyle alanında net bir görüşe sahiptir.
Destek hizmetlerimiz:
1-Bina Tesis Yönetimi
2-İç Hizmet Destek Danışmanlığı
3- Teknik Destek Hizmeti
4-Bodrolama Hizmeti
5-Demirbaş Yönetimi
 

 
HİZMETLERİMİZ
 
Destek hizmetleri Destek Hizmetleri: Servi destek hizmetleri, her şirketin ihtiyaçlarına uygun çözüm üreten, özel düzenlemeler yapan, günlük işleyişi içinde çeşitli destek çözümleri üreten ve destek hizmetleri ile şirketlerin sadece zamandan tasarruf etmelerine değil, aynı zamanda mevcut kaynaklarını da ev verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlar.
Servi yönetim hizmetleri, sunmuş olduğu bina ve tesis yönetimi, iç hizmet destek danışmanlığının yanında call center (çagrı merkezi) hizmetinden iç ofis desteğine , demirbaş yönetiminden binaya ait tüm teknik altyapının takip işine kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmetler sunuyor.
Servi yönetim tarafından sunulan bu hizmetlerle birlikte kalite yönetim hedefleri, müşterinin ve personelin memnuniyetini ön plana çıkarmayı amaç edinmiş olup iyi işleyen bir hizmet çözümüyle alanında net bir görüşe sahiptir.
Destek hizmetlerimiz:
1-Bina Tesis Yönetimi
2-İç Hizmet Destek Danışmanlığı
3- Teknik Destek Hizmeti
4-Bodrolama Hizmeti
5-Demirbaş Yönetimi

HİZMETLERİMİZ
 
Destek hizmetleri Destek Hizmetleri: Servi destek hizmetleri, her şirketin ihtiyaçlarına uygun çözüm üreten, özel düzenlemeler yapan, günlük işleyişi içinde çeşitli destek çözümleri üreten ve destek hizmetleri ile şirketlerin sadece zamandan tasarruf etmelerine değil, aynı zamanda mevcut kaynaklarını da ev verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlar.
Servi yönetim hizmetleri, sunmuş olduğu bina ve tesis yönetimi, iç hizmet destek danışmanlığının yanında call center (çagrı merkezi) hizmetinden iç ofis desteğine , demirbaş yönetiminden binaya ait tüm teknik altyapının takip işine kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmetler sunuyor.
Servi yönetim tarafından sunulan bu hizmetlerle birlikte kalite yönetim hedefleri, müşterinin ve personelin memnuniyetini ön plana çıkarmayı amaç edinmiş olup iyi işleyen bir hizmet çözümüyle alanında net bir görüşe sahiptir.
Destek hizmetlerimiz:
1-Bina Tesis Yönetimi
2-İç Hizmet Destek Danışmanlığı
3- Teknik Destek Hizmeti
4-Bodrolama Hizmeti
5-Demirbaş Yönetimi
 

20 Mayıs 2012 Pazar

HAKKIMIZDAKaradeniz Ekonomisinin kalbi olan KDZ. Ereğli ilçesinde, Sayın Yüksel Balcı tarafından kurulan Balcı İnşaat şirketinin faaliyete geçmesiyle birlikte bugünkü konumuna ulaştı.

Balcı Şirketler grubunda yer alan 4 şirket, 1 iştirak şirketi ve bünyesindeki 200 çalışanı ile Kdz. Ereğli'den Türkiye'ye yayılan bir sinerjiyle çalışmaktadır. Grup bünyesinde yer alan şirketlerimiz, inşaat ve medya sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup şirketlerimizden Balcı İnşaat, Balcı-Lafarge Beton ve Fixkim Yapı Kimyasalları inşaat sektöründe, Değişim Medya ise medya sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedirler.

 

Balcı Şirketler Grubu şirketlerinin iş üretimi ve iş gerçekleştirimi süreçlerinde önce insan felsefesini kendine amaç edinmiştir. Bu amaç, hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında koşulsuz müşteri memnuniyetini, kaliteye ve verimliliğe ulaştıracak tüm kaynakların kullanımını ve çalışanlarımızın bilgi kalitesini yükseltmeyi zorunlu kılmıştır.
Grubumuz, bir yandan ticaret hayatının sorumluluklarını yerine getirirken bir yandan da bölgesinde kültürel gelişim ve toplumsal dönüşüm alanında da sorumlululuk alma erdemine sahiptir. KDZ Ereğli kültür festivaline elinden geldiğince katkıda bulunan Balcı Şirketler Grubu, bölgesine kazandıracağı bir okulun da çalışmalarını yürütmektedir.

Balcı Şirketler Grubu, toplumsal sorumluluk gereği bugün birçok öğrenciye eğitim bursu vererek eğitim imkanından yoksun çocuklarımızı topluma ve ekonomiye kazandırma gayreti içerisindedir. Ayrıca Değişim Medya şirketi ile bölge insanlarının iş ve sosyal yaşam alanlarında yaşanan sorunları gündeme taşıyarak bölgenin kültürel ve toplumsal dönüşümüne de katkıda bulunmaktadır.
                                        BALCILAR YAPI Şirketimizin Yılların Deneyim ve Tecrübesinin kazandırdığı Birikim ve yaptığımız yatırımlar sonucunda, Zonguldak'ta da bir eserimizin olmasından kaynaklanan BALCILAR PANOROMA RESİDANCE ( AVM ) ve Yaşam merkezini hayata geçirmek için, Teknik kadromuzu görevlendirerek, Zonguldak'ta yaptıırdığımız araştırmalar sonucunda Zonguldak ilinin en mütena yerleşim bölgesi olan, İstanbul Zonguldak Karayoluna, Deniz, Doğa ve şehir manzaralı Fatih Sitesinde yer tespiti yapılarak arsa satın alınmış, Projesi bitirilmiş ve İnşaat ruhsatlarının alınması aşamasına gelinmiştir.

                                          Projeyi hayata geçirmek için İnşaatına HAZİRAN 2012 ayı sonu başlanacak olup, Böylesi bir projeden Daire sahibi olmak AVANTAJI herkese nasip olmayacak değerde olduğunu İDDİA ediyoruz. 24 ayda bitecek inşaat sonrasında bugünden daire sahibi olanların % 100 karlı olacakları akkılı bir yatırıma dönüşecek Güven ve huzura kavuşacak Daire sahiplerini şimdiden kutlar, Babadan Evlatlarınıza MİRAS Bırakacağınız Dörtbaşı Mamur Akıllı Bina Konseptinde Daire Sahibi olamak Avantaj ve FIRSATININDAN Yararlanmakta geç kalmayınız.

                                     BALCILAR Yapı Şirketimize gösterilen İtimat ve GÜVENİNİZE teşekkür ederim.Nurettin BALCI

gifs animations, hareketli amblemler, hareketli semboller, gifler
BALCILAR YAPI  PANOROMA RESİDANCE

Şimdi alanlar karlı:
 HEP PEŞİNDE % 10 İndirim uygulanmaktadır.
** BALCILAR YAPI GÜVENCESİYLE SABİT FİYAT Garantisi ; % 50 PEŞİN Kalan gerisini 50 ay TAKSİTLERİ siz belirleyiniz....!
1- Proje ve vaziyet planından İstediğiniz Tip ve FİYATTA olan Daire TERCİHİNİ yapabilirsiniz.
2- Seçtiğiniz Daire, 24 Ay sonra Teslim edilecektir.
3- Seçtiğiniz Daire Peşinat Miktarını KENDİNİZ BELİRLEYİNİZ.
4- Daire peşinatından sonra aylık taksit miktar ve Vadelerinin tercihini de Daire sahibi kendisi belirleyecektir. 4- Daire tesliminden sonra Düşük Faizli Banka Kredinizi
5- 20 Sene arasında tercih edeceğiniz Aylık taksitleri bütçenize göre siz Seçeceksiniz.
5- Satın alacağınız daire, Akıllı Bina Konseptinde; Yüksek kira getirisi olan 24 Ay sonra % 100 pirim yapacak özelliklerdedir.
BALCILAR YAPI MARKET
Nurettin BALCI